Reviews

10 %

User Score

1 rating
Rate This

Açıklama:

Kaçak

imdb

AWOL 72 Hours” veya diğer adıyla AWOL-72 Gerard Roxburgh yönetimindeki ve Luke Goss, Heather Roop ve RZA gibi oyuncuların yer aldığı bir aksiyon ve suç filmidir. Film, bir hükümet ajanının tehlikeli bir görevin sonucunda kaçırılması ve hayatta kalma çalışmasıyla ilgili bir hikayeyi anlatır. İşte filmin ana konusu:

Film, hükümet ajanı Conrad Miller’ı (Luke Goss) takip ediyor. Conrad, tehlikeli bir görevin sonunda Pakistan’da düşman bir terörist liderini yakalamak için görevlendirildi. Ancak görev sırasında Conrad ve ekibi pusuya düşürülür ve teröristler tarafından esir alınır. Teröristler tarafından kaçırılan Conrad, yakın arkadaşı ve iş arkadaşı Gomez (RZA) tarafından da terk edilir.

Conrad, teröristlerin elinden kaçmayı başarır ancak yaralı ve kayıplar bir durumda olduğu için yardım bulması gerekmektedir. Esaretten kaçtıktan sonra, iyileşmeye devam eder ve hayatta kalırken, hem kendini hem de yakınlarını korumak için tehlikeli ve acil olarak kırılmak zorunda kalır.

AWOL 72 Hours aksiyon dolu sahneler ve entrikalarla dolu bir hikaye sunuyor ve Conrad’ın hayatta kalmak ve düşmanlarından intikam almak için mücadelesini anlatıyor.

AWOL-72

Overview

Overview

An AWOL marine in possession of secret government information, is a wanted man, pursued by Russian special ops, the LAPD, and a dangerous assassin.
Cast

Cast

Luke Goss

RZA

Bokeem Woodbine

Louis Mandylor

Brooke Newton

Marco Khan

Tomoko Karina

Heather Roop

Mary Christina Brown

Jillisa Lynn

Mirtha Michelle

Merry Whitney

Crew

Crew


No Image Available

Christian Sesma


No Image Available

Christian Sesma


No Image Available

Cecil Chambers

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir