Bihter izle

Bihter izle

Turn Off Light
Auto Next
More
Add To Playlist Watch Later
Report

Report


Reviews

88 %

User Score

5 ratings
Rate This

Açıklama:

Bihter

 

Firdevs Hanım’ın küçük kızı Bihter’in hayatı, annesinin hataları ve bu yüzden maruz kaldığı imalı bakışlar tarafından gölgelenmiştir. Görkemini kaybetmiş bir hayat sürmeye pek bir itirazı yokken zengin Adnan Bey’in evlilik teklifini, dönüşmekten korktuğu annesinden kurtulmak için kabul eder. Ve varlıklı bir İstanbul beyefendisi olan Adnan Bey ile evlenerek yalıya yerleşir. Adnan Bey’in kızı Nihal, babasının Bihter ile evlenme kararına saygı göstermeye çalışsa da annesinin hatırasının ve kendisinin unutulma ihtimali onu çok üzmektedir. Bihter, sevmek ve sevilmek arzusuyla geldiği yalıda yakışıklı ve çapkın Behlül ile tanışır. Ailenin yaramaz delikanlısı olarak görülen Behlül’ün ise Beyoğlu maceraları ve dillere destan çapkınlıkları herkes tarafından bilinmektedir. Hayatı boyunca en büyük korkusu annesine dönüşmek olan Bihter, acaba kaderini yeni baştan yazabilecek midir? Zaman içerisinde, annesine karşı duyduğu hırs, fark etmeden kendisinin de aynı hataları yapmasına neden olur. Güçlü, para sahibi ve arzulanan bir kadın olmanın ne demek olduğunu keşfettikçe; dönüşeceği hal Bihter’e zor günler yaşatacaktır. Tutkunun, sadakatsizliğin, cesaretin ve büyük bir felaketin hikayesi.

Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz eseri “Aşk-ı Memnu”dan uyarlanıyor. başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah canlandırırken Behlül’ü Boran Kuzum, Nihal rolünü Helin Kandemir, Ziyagil’in annesi Firdevs Yöreoğlu’nu ise Hande Ataizi canlandırıyor.

Bihter: A Forbidden PassionBihter

Overview

Overview

Bihter, who is desperate for love, sees Adnan, a wealthy and respected older guy, as a way out of the stereotype that society and her materialistic mother have given her. But she soon discovers that she is not satisfied with his attention and has other needs.
Trailer

Trailer

Cast

Cast

Farah Zeynep Abdullah

Boran Kuzum

Osman Sonant

Hande Ataizi

Helin Kandemir

Ebru Özkan

Nezaket Erden

Lorin Merhart

Tilbe Saran


No Image Available

Mertcan Tekin


No Image Available

Mert İnce

Crew

Crew

Caner Alper

Mehmet Binay

Halid Ziya Uşaklıgil


No Image Available

Merve Göntem

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 nasıl

  1. Teşekkür ederim. Nihayet bir sitede bulabildim. İzledim ama dizisi çok çok daha güzeldi. Yinede meraktan izledim. Riskli bir iş yapmışlar. Çünkü roller kıvanca ve diğer oyunculara oturmuş.