Reviews

0 %

User Score

0 ratings
Rate This

Açıklama:

Altin Cember

Kingsman” adlı film serisi, gizli bir casusun maceralarını konu alan bir aksiyon aksiyon serisidir. Dizi, İngiliz yazar Mark Millar ve çizer Dave Gibbons tarafından aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır.
Şu ana kadar üç ana film ve bir de yan hikaye filmi bulunmaktadır.
İşte Kingsman” filminin şöhreti ana konusu:
Kingsman Film, bir genç sokak çocuğu olan Eggsy’nin, İngiliz gizli servisi Kingsman’e katılmasını ve gizli ajanlaştırılmasını alır. Kingsman, dünyayı tehdit eden bir suç dehası olan Valentine’e karşı mücadele etmek için genç ajanları yetiştiren özel bir örgüttür. Film, aksiyon, casusluk ve mizahı başarılı bir şekilde harmanlayarak Eggsy’nin Kingsman ailesinin katılımını ve dünyayı kurtarmasını anlatıyor.Kingsman: The Golden Circle (2017) : İkinci film, Eggsy’nin Kingsman’i yeniden tutması gerektiği ve dünya dışı bir tehditle savaşmasını anlatır. Eggsy ve

Kingsman ekibi, gizli bir uyum efendisi ve onun müttefikleri tarafından yönetilen kötü bir örgüt olan “Altın Çember” ile mücadele ediyorlar.The King’s Man (2021) : Bu film, Kingsman’in kaynaklarının nasıl saklandığını ve nasıl kayıtlarını anlatan bir yan hikaye olarak tasarlandı. Birinci Dünya Savaşı sırasında geçen film, tarihi olaylarla bir hikayeyi birleştirir ve Kingsman’in temellerini atar.Kingsman” film serisi, aksiyon sahneleri, espri unsurları ve olaysal olaylarla tanınıyor. Seri, hem eğlence hem de aksiyon dolu bir deneyim sunuyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir